KIDDY BABYBED 60x120CM WIT *

Heb je een vraag over dit product? Wij staan klaar om je te helpen! Klik op de Chat knop rechtsonder op de pagina om direct met ons in contact te komen!
€ 339,00
Niet op voorraad
Levertijd: 1 tot 5 werkdagen
- Persoonlijk advies
- Beste kwaliteitsproducten
- Gratis verzending vanaf €50,-
- 14 dagen bedenktijd
Omschrijving / KIDDY BABYBED 60x120CM WIT *
KIDDY BABYBED 60x120CM WIT *
Meer informatie
| Merk | VIPACK |
|---|---|
| EAN | 5420070226462 |
| Prijs | € 339,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Material: Combination of solid pine and mdf Finish: Lacquered Colour: WHITE Slat base included: Yes Product style: Scandinavian Maximum mattress thickness: 9 Maximum weight in KG: 75 Minimum age: 4 years Certificates: EN716 1&2 FSC Certified: Yes Assembly time in minutes: 30 Length assembled in MM: 1284 Width assembled in MM: 680 Height assembled in MM: 955 |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 128 cm |
| Breedte | 68 cm |
| Hoogte | 96 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
KIDDY BABYBED 60x120CM WIT *
€ 339,00
