PRINCESS KATE CAR BED *

Heb je een vraag over dit product? Wij staan klaar om je te helpen! Klik op de Chat knop rechtsonder op de pagina om direct met ons in contact te komen!
€ 769,00
Niet op voorraad
Levertijd: 1 tot 5 werkdagen
- Persoonlijk advies
- Beste kwaliteitsproducten
- Gratis verzending vanaf €50,-
- 14 dagen bedenktijd
Omschrijving / PRINCESS KATE CAR BED *
PRINCESS KATE CAR BED *
Meer informatie
| Merk | VIPACK |
|---|---|
| EAN | 5420070207836 |
| Prijs | € 769,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Material: MDF Finish: Lacquered Colour: PINK Slat base included: Yes Recommended Slatbase: Slatbase is included Product style: Fun Maximum mattress thickness: No maximum height Maximum weight in KG: 75 Minimum age: 4 years FSC Certified: Yes Assembly time in minutes: 90 Length assembled in MM: 2400 Width assembled in MM: 1680 Height assembled in MM: 1678 |
| Kleur | Roze |
| Lengte | 240 cm |
| Breedte | 168 cm |
| Hoogte | 168 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
PRINCESS KATE CAR BED *
€ 769,00
