LONDON STAPELBED ANTRACIET

Heb je een vraag over dit product? Wij staan klaar om je te helpen! Klik op de Chat knop rechtsonder op de pagina om direct met ons in contact te komen!
€ 1.109,00
Niet op voorraad
- Persoonlijk advies
- Beste kwaliteitsproducten
- Gratis verzending vanaf €50,-
- 14 dagen bedenktijd
Omschrijving / LONDON STAPELBED ANTRACIET
LONDON STAPELBED ANTRACIET
Meer informatie
| Merk | VIPACK |
|---|---|
| EAN | 5420070238533 |
| Prijs | € 1.109,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Material: Particle board Finish: Melamine Colour: ANTHRACITE Slat base included: Yes Product style: Modern Maximum mattress thickness: 20 Maximum weight in KG: 75 Minimum age: 6 years Certificates: EN747‐1 :2012+A1:2015. FSC Certified: No Assembly time in minutes: 60 Length assembled in MM: 2102 Width assembled in MM: 1386 Height assembled in MM: 1600 |
| Kleur | Antraciet |
| Lengte | 210 cm |
| Breedte | 139 cm |
| Hoogte | 160 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
LONDON STAPELBED ANTRACIET
€ 1.109,00
