Mahoton Hoofdkussen Unity Gezondheidskussen Medium 9 cm

Omschrijving / Mahoton Hoofdkussen Unity Gezondheidskussen Medium 9 cm
Mahoton Hoofdkussen Unity Gezondheidskussen Medium 9 cm
Reviews
Schrijf uw eigen review
Meer informatie
| Merk | Mahoton |
|---|---|
| EAN | 8720876329907 |
| Prijs | € 159,00 |
| Levertijd | 1 tot 3 werkdagen |
| Uitvoering | Medium |
| Maat | 9 cm |
| Hoogte | 9 cm |
| Dikte | 9 cm |
| Model | Unity Gezondheidskussen |
| Hardheid | Medium |
Mahoton Hoofdkussen Unity Gezondheidskussen Medium 9 cm
€ 159,00
€ 139,00
