Mahoton Hoofdkussen Unity Gezondheidskussen Firm 14 cm

Omschrijving / Mahoton Hoofdkussen Unity Gezondheidskussen Firm 14 cm
Mahoton Hoofdkussen Unity Gezondheidskussen Firm 14 cm
Reviews
Schrijf uw eigen review
Meer informatie
| Merk | Mahoton |
|---|---|
| EAN | 8720876329976 |
| Prijs | € 159,00 |
| Levertijd | 1 tot 3 werkdagen |
| Uitvoering | Firm |
| Maat | 14 cm |
| Hoogte | 14 cm |
| Dikte | 14 cm |
| Model | Unity Gezondheidskussen |
| Hardheid | Firm |
Mahoton Hoofdkussen Unity Gezondheidskussen Firm 14 cm
€ 159,00
€ 139,00
