Mahoton Hoofdkussen Sensory Firm 12 cm

Omschrijving / Mahoton Hoofdkussen Sensory Firm 12 cm
Mahoton Hoofdkussen Sensory Firm 12 cm
Reviews
Schrijf uw eigen review
Meer informatie
| Merk | Mahoton |
|---|---|
| EAN | 8720876329716 |
| Prijs | € 159,00 |
| Levertijd | 1 tot 3 werkdagen |
| Uitvoering | Firm |
| Maat | 12 cm |
| Hoogte | 12 cm |
| Dikte | 12 cm |
| Model | Sensory |
| Hardheid | Firm |
Mahoton Hoofdkussen Sensory Firm 12 cm
€ 159,00
€ 139,00
