PINO ZETELBED WIT

Heb je een vraag over dit product? Wij staan klaar om je te helpen! Klik op de Chat knop rechtsonder op de pagina om direct met ons in contact te komen!
€ 479,00
Niet op voorraad
Levertijd: 1 tot 5 werkdagen
- Persoonlijk advies
- Beste kwaliteitsproducten
- Gratis verzending vanaf €50,-
- 14 dagen bedenktijd
Omschrijving / PINO ZETELBED WIT
PINO ZETELBED WIT
Meer informatie
| Merk | VIPACK |
|---|---|
| EAN | 5420070226301 |
| Prijs | € 479,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Material: Scandinavian pine Finish: Lacquered Colour: WHITE Slat base included: Yes Recommended Slatbase: Slatbase is included Product style: Scandinavian Maximum mattress thickness: NO MAXIMUM HEIGHT Maximum weight in KG: 75 FSC Certified: Yes Assembly time in minutes: 60 Length assembled in MM: 1897 Width assembled in MM: 798 Height assembled in MM: 686 |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 190 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 69 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
PINO ZETELBED WIT
€ 479,00
