KIDDY BUREAU MET OPZET WIT *

Omschrijving / KIDDY BUREAU MET OPZET WIT *
KIDDY BUREAU MET OPZET WIT *
Meer informatie
| Merk | VIPACK |
|---|---|
| EAN | 5420070226592 |
| Prijs | € 269,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Material: Combination of solid pine and mdf Finish: Lacquered Colour: WHITE Product style: Scandinavian FSC Certified: Yes Assembly time in minutes: 60 Length assembled in MM: 1200 Width assembled in MM: 550 Height assembled in MM: 900 |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 120 cm |
| Breedte | 55 cm |
| Hoogte | 90 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
KIDDY BUREAU MET OPZET WIT *
€ 269,00
