PINO KOMMODE 4 LADEN WIT *

Omschrijving / PINO KOMMODE 4 LADEN WIT *
PINO KOMMODE 4 LADEN WIT *
Meer informatie
| Merk | VIPACK |
|---|---|
| EAN | 5420070210737 |
| Prijs | € 319,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Material: MDF Finish: Lacquered Colour: WHITE Product style: Scandinavian Soft close: No SOFT-CLOSE FSC Certified: Yes Assembly time in minutes: 60 Length assembled in MM: 855 Width assembled in MM: 433 Height assembled in MM: 718 |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 86 cm |
| Breedte | 43 cm |
| Hoogte | 72 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
PINO KOMMODE 4 LADEN WIT *
€ 319,00
