MARGRIT KAJUITBED 91 WIT *

Heb je een vraag over dit product? Wij staan klaar om je te helpen! Klik op de Chat knop rechtsonder op de pagina om direct met ons in contact te komen!
€ 479,00
Niet op voorraad
Levertijd: 1 tot 5 werkdagen
- Persoonlijk advies
- Beste kwaliteitsproducten
- Gratis verzending vanaf €50,-
- 14 dagen bedenktijd
Omschrijving / MARGRIT KAJUITBED 91 WIT *
MARGRIT KAJUITBED 91 WIT *
Meer informatie
| Merk | VIPACK |
|---|---|
| EAN | 5420070237390 |
| Prijs | € 479,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Material: Solid pine Finish: Lacquered Colour: NATURAL/WHITE Slat base included: Yes Recommended Slatbase: Slatbase is included Product style: Scandinavian Maximum weight in KG: 75 Minimum age: 4 years FSC Certified: Yes Assembly time in minutes: 30 Length assembled in MM: 2194 Width assembled in MM: 982 Height assembled in MM: 1000 |
| Kleur | Naturel |
| Lengte | 219 cm |
| Breedte | 98 cm |
| Hoogte | 100 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
MARGRIT KAJUITBED 91 WIT *
€ 479,00
