CASAMI KAST OPEN *

Omschrijving / CASAMI KAST OPEN *
CASAMI KAST OPEN *
Meer informatie
| Merk | VIPACK |
|---|---|
| EAN | 5420070232364 |
| Prijs | € 189,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Material: MDF Finish: Lacquered Colour: WHITE Product style: cosy Soft close: Yes FSC Certified: Yes Assembly time in minutes: 30 Length assembled in MM: 576 Width assembled in MM: 370 Height assembled in MM: 1715 |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 58 cm |
| Breedte | 37 cm |
| Hoogte | 172 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
CASAMI KAST OPEN *
€ 189,00
