BILLY BUREAU WIT *

Omschrijving / BILLY BUREAU WIT *
BILLY BUREAU WIT *
Meer informatie
| Merk | VIPACK |
|---|---|
| EAN | 5420070236195 |
| Prijs | € 279,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Material: Combination of solid pine and mdf Finish: Lacquered Colour: WHITE Product style: Trendy FSC Certified: Yes Assembly time in minutes: 30 Length assembled in MM: 1250 Width assembled in MM: 600 Height assembled in MM: 752 |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 125 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 75 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
BILLY BUREAU WIT *
€ 279,00
