DALLAS BED MH 90x200 WIT *

Omschrijving / DALLAS BED MH 90x200 WIT *
DALLAS BED MH 90x200 WIT *
Meer informatie
| Merk | VIPACK |
|---|---|
| EAN | 5420070231305 |
| Prijs | € 349,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Material: Solid pine Finish: Lacquered Colour: WHITE Slat base included: Yes Recommended Slatbase: Slatbase is included Product style: Trendy Maximum mattress thickness: No maximum height Maximum weight in KG: 75 Minimum age: 4 years FSC Certified: Yes Assembly time in minutes: 60 Length assembled in MM: 2105 Width assembled in MM: 970 Height assembled in MM: 1700 |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 211 cm |
| Breedte | 97 cm |
| Hoogte | 170 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
DALLAS BED MH 90x200 WIT *
€ 349,00
