OSCAR STAPELBED 90x200 ZWART

Omschrijving / OSCAR STAPELBED 90x200 ZWART
OSCAR STAPELBED 90x200 ZWART
Meer informatie
| Merk | VIPACK |
|---|---|
| EAN | 5420070228787 |
| Prijs | € 469,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Material: Metal Finish: Lacquered Colour: BLACK Slat base included: Yes Product style: Industrial Maximum mattress thickness: 15 Maximum weight in KG: 75 Minimum age: 4 years Certificates: EN747 1&2 FSC Certified: No Assembly time in minutes: 60 Length assembled in MM: 2050 Width assembled in MM: 1040 Height assembled in MM: 1660 |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 205 cm |
| Breedte | 104 cm |
| Hoogte | 166 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
OSCAR STAPELBED 90x200 ZWART
€ 469,00
