KIDDY BOEKENKAST WIT *

Omschrijving / KIDDY BOEKENKAST WIT *
KIDDY BOEKENKAST WIT *
Meer informatie
| Merk | VIPACK |
|---|---|
| EAN | 5420070226585 |
| Prijs | € 199,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Material: Combination of solid pine and mdf Finish: Lacquered Colour: WHITE Product style: Scandinavian Soft close: Not applicable FSC Certified: Yes Assembly time in minutes: 30 Length assembled in MM: 900 Width assembled in MM: 340 Height assembled in MM: 1687 |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 90 cm |
| Breedte | 34 cm |
| Hoogte | 169 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
KIDDY BOEKENKAST WIT *
€ 199,00
