DALLAS BED LP 90X200CM WIT *

Omschrijving / DALLAS BED LP 90X200CM WIT *
DALLAS BED LP 90X200CM WIT *
Meer informatie
| Merk | VIPACK |
|---|---|
| EAN | 5420070231268 |
| Prijs | € 259,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Material: Solid pine Finish: Lacquered Colour: WHITE Slat base included: Yes Recommended Slatbase: Slatbase is included Product style: Trendy Maximum mattress thickness: No maximum height Maximum weight in KG: 90 Minimum age: 4 years FSC Certified: Yes Assembly time in minutes: 60 Length assembled in MM: 2080 Width assembled in MM: 984 Height assembled in MM: 1595 |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 208 cm |
| Breedte | 98 cm |
| Hoogte | 160 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
DALLAS BED LP 90X200CM WIT *
€ 259,00
