ALEX KOMMODE 3 LADEN *

Omschrijving / ALEX KOMMODE 3 LADEN *
ALEX KOMMODE 3 LADEN *
Meer informatie
| Merk | VIPACK |
|---|---|
| EAN | 5420070209830 |
| Prijs | € 459,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Material: Solid pine Finish: Natural + lacquered Colour: NATURAL Product style: Factory Soft close: No SOFT-CLOSE FSC Certified: Yes Assembly time in minutes: 60 Length assembled in MM: 860 Width assembled in MM: 420 Height assembled in MM: 830 |
| Kleur | Naturel |
| Lengte | 86 cm |
| Breedte | 42 cm |
| Hoogte | 83 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
ALEX KOMMODE 3 LADEN *
€ 459,00
