PINO HOOGSLAPER GRIJS *

Heb je een vraag over dit product? Wij staan klaar om je te helpen! Klik op de Chat knop rechtsonder op de pagina om direct met ons in contact te komen!
€ 379,00
Niet op voorraad
Levertijd: 1 tot 5 werkdagen
- Persoonlijk advies
- Beste kwaliteitsproducten
- Gratis verzending vanaf €50,-
- 14 dagen bedenktijd
Omschrijving / PINO HOOGSLAPER GRIJS *
PINO HOOGSLAPER GRIJS *
Meer informatie
| Merk | VIPACK |
|---|---|
| EAN | 5420070233996 |
| Prijs | € 379,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Material: Scandinavian pine Finish: Lacquered Colour: GREY Slat base included: Yes Product style: Scandinavian Soft close: Not applicable Maximum mattress thickness: 20 Maximum weight in KG: 75 Minimum age: 6 years Certificates: EN747 1&2 FSC Certified: Yes Assembly time in minutes: 45 Length assembled in MM: 2095 Width assembled in MM: 1054 Height assembled in MM: 1140 |
| Kleur | Grijs |
| Lengte | 210 cm |
| Breedte | 105 cm |
| Hoogte | 114 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
PINO HOOGSLAPER GRIJS *
€ 379,00
