NIGHT SPEEDER CARBED *

Omschrijving / NIGHT SPEEDER CARBED *
NIGHT SPEEDER CARBED *
Meer informatie
| Merk | VIPACK |
|---|---|
| EAN | 5420070207812 |
| Prijs | € 529,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Material: MDF Finish: Lacquered Colour: RED Slat base included: Yes Recommended Slatbase: Slatbase is included Product style: Fun Maximum mattress thickness: No maximum height Maximum weight in KG: 75 Minimum age: 4 years FSC Certified: Yes Assembly time in minutes: 90 Length assembled in MM: 2286 Width assembled in MM: 1110 Height assembled in MM: 602 |
| Kleur | Rood |
| Lengte | 229 cm |
| Breedte | 111 cm |
| Hoogte | 60 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
NIGHT SPEEDER CARBED *
€ 529,00
