LONDON 2-DEURSKAST LEGPLANKEN ANTRACIET

Omschrijving / LONDON 2-DEURSKAST LEGPLANKEN ANTRACIET
LONDON 2-DEURSKAST LEGPLANKEN ANTRACIET
Meer informatie
| Merk | VIPACK |
|---|---|
| EAN | 5420070238434 |
| Prijs | € 499,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Material: Particle board Finish: Melamine Colour: ANTHRACITE Product style: Modern Soft close: SOFT-CLOSE on doors FSC Certified: No Assembly time in minutes: 90 Length assembled in MM: 860 Width assembled in MM: 560 Height assembled in MM: 1162 |
| Kleur | Antraciet |
| Lengte | 98 cm |
| Breedte | 56 cm |
| Hoogte | 116 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
LONDON 2-DEURSKAST LEGPLANKEN ANTRACIET
€ 499,00
