TIPI BED MH 90x200CM WIT *

Omschrijving / TIPI BED MH 90x200CM WIT *
TIPI BED MH 90x200CM WIT *
Meer informatie
| Merk | VIPACK |
|---|---|
| EAN | 5420070238182 |
| Prijs | € 279,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Material: Solid pine Finish: Natural + lacquered Colour: NATURAL/WHITE Slat base included: Yes Recommended Slatbase: Slatbase is included Product style: Scandinavian Maximum weight in KG: 75 Minimum age: 4 years FSC Certified: Yes Assembly time in minutes: 60 Length assembled in MM: 2060 Width assembled in MM: 960 Height assembled in MM: 1885 |
| Kleur | Naturel |
| Lengte | 206 cm |
| Breedte | 96 cm |
| Hoogte | 189 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
TIPI BED MH 90x200CM WIT *
€ 279,00
