LARA KAJUITBED WIT

Omschrijving / LARA KAJUITBED WIT
LARA KAJUITBED WIT
Meer informatie
| Merk | VIPACK |
|---|---|
| EAN | 5420070207126 |
| Prijs | € 659,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Material: MDF Finish: Lacquered Colour: WHITE Slat base included: Yes Recommended Slatbase: Slatbase is included Product style: Modern Maximum mattress thickness: No maximum height Maximum weight in KG: 50 Minimum age: 4 years FSC Certified: No Assembly time in minutes: 40 Length assembled in MM: 2100 Width assembled in MM: 960 Height assembled in MM: 765 |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 210 cm |
| Breedte | 96 cm |
| Hoogte | 77 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
LARA KAJUITBED WIT
€ 659,00
