ERIK BED 90X200CM *

Omschrijving / ERIK BED 90X200CM *
ERIK BED 90X200CM *
Meer informatie
| Merk | VIPACK |
|---|---|
| EAN | 5420070222860 |
| Prijs | € 289,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Material: Combination of solid pine and mdf Finish: Lacquered Colour: WHITE Slat base included: No Recommended Slatbase: Frame Product style: Traditional Maximum mattress thickness: No maximum height Maximum weight in KG: 75 Minimum age: 4 years FSC Certified: Yes Assembly time in minutes: 60 Length assembled in MM: 2080 Width assembled in MM: 960 Height assembled in MM: 770 |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 208 cm |
| Breedte | 96 cm |
| Hoogte | 77 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
ERIK BED 90X200CM *
€ 289,00
