ALEX ROLBED *

Omschrijving / ALEX ROLBED *
ALEX ROLBED *
Meer informatie
| Merk | VIPACK |
|---|---|
| EAN | 5420070209854 |
| Prijs | € 289,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Material: Solid pine Finish: Natural + lacquered Colour: NATURAL Slat base included: Yes Product style: Factory Maximum mattress thickness: 10 Maximum weight in KG: 75 FSC Certified: Yes Assembly time in minutes: 30 Length assembled in MM: 1900 Width assembled in MM: 935 Height assembled in MM: 228 |
| Kleur | Naturel |
| Lengte | 190 cm |
| Breedte | 94 cm |
| Hoogte | 23 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
ALEX ROLBED *
€ 289,00
