ROBIN BED 90 CM WIT

Heb je een vraag over dit product? Wij staan klaar om je te helpen! Klik op de Chat knop rechtsonder op de pagina om direct met ons in contact te komen!
€ 499,00
Niet op voorraad
- Persoonlijk advies
- Beste kwaliteitsproducten
- Gratis verzending vanaf €50,-
- 14 dagen bedenktijd
Omschrijving / ROBIN BED 90 CM WIT
ROBIN BED 90 CM WIT
Meer informatie
| Merk | VIPACK |
|---|---|
| EAN | 5420070207485 |
| Prijs | € 499,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Material: MDF Finish: Lacquered Colour: WHITE Slat base included: No Recommended Slatbase: Frame Product style: Traditional Maximum mattress thickness: No maximum height Maximum weight in KG: 75 Minimum age: 4 years FSC Certified: No Assembly time in minutes: 60 Length assembled in MM: 2100 Width assembled in MM: 950 Height assembled in MM: 765 |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 210 cm |
| Breedte | 95 cm |
| Hoogte | 77 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
ROBIN BED 90 CM WIT
€ 499,00
