FRITZ ROLBED MILKY PINE *

Omschrijving / FRITZ ROLBED MILKY PINE *
FRITZ ROLBED MILKY PINE *
Meer informatie
| Merk | VIPACK |
|---|---|
| EAN | 5420070237307 |
| Prijs | € 149,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Material: Solid pine Finish: Natural + lacquered Colour: NATURAL Product style: Scandinavian Maximum mattress thickness: 10 Maximum weight in KG: 75 FSC Certified: Yes Assembly time in minutes: 30 Length assembled in MM: 1985 Width assembled in MM: 940 Height assembled in MM: 174 |
| Kleur | Naturel |
| Lengte | 199 cm |
| Breedte | 94 cm |
| Hoogte | 17 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
FRITZ ROLBED MILKY PINE *
€ 149,00
