BENZINEPOMP KAST ROOD *

Omschrijving / BENZINEPOMP KAST ROOD *
BENZINEPOMP KAST ROOD *
Meer informatie
| Merk | VIPACK |
|---|---|
| EAN | 5420070204200 |
| Prijs | € 279,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Material: MDF Finish: Lacquered Colour: RED Product style: Fun Soft close: SOFT-CLOSE on doors FSC Certified: Yes Assembly time in minutes: 40 Length assembled in MM: 500 Width assembled in MM: 400 Height assembled in MM: 1410 |
| Kleur | Rood |
| Lengte | 50 cm |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 141 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
BENZINEPOMP KAST ROOD *
€ 279,00
