BONNY 80 HS SILVER *

Omschrijving / BONNY 80 HS SILVER *
BONNY 80 HS SILVER *
Meer informatie
| Merk | VIPACK |
|---|---|
| EAN | 5420070216029 |
| Prijs | € 1.319,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Material: Combination of particle board and metal Finish: Melamine Colour: GREY Slat base included: Yes Product style: Contemporary Soft close: Not applicable Maximum mattress thickness: 16 Maximum weight in KG: 75 Minimum age: 6 years Certificates: EN747 1&2 FSC Certified: Yes Assembly time in minutes: 120 Length assembled in MM: 2215 Width assembled in MM: 1015 Height assembled in MM: 1610 |
| Kleur | Grijs |
| Lengte | 222 cm |
| Breedte | 102 cm |
| Hoogte | 161 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
BONNY 80 HS SILVER *
€ 1.319,00
