ERIK BEDZIJDEN DOORGROEIBED WIT *

Heb je een vraag over dit product? Wij staan klaar om je te helpen! Klik op de Chat knop rechtsonder op de pagina om direct met ons in contact te komen!
€ 129,00
Niet op voorraad
Levertijd: 1 tot 5 werkdagen
- Persoonlijk advies
- Beste kwaliteitsproducten
- Gratis verzending vanaf €50,-
- 14 dagen bedenktijd
Omschrijving / ERIK BEDZIJDEN DOORGROEIBED WIT *
ERIK BEDZIJDEN DOORGROEIBED WIT *
Meer informatie
| Merk | VIPACK |
|---|---|
| EAN | 5420070228978 |
| Prijs | € 129,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Material: Combination of solid pine and mdf Finish: Lacquered Colour: WHITE Slat base included: No Product style: Traditional Maximum weight in KG: 75 FSC Certified: Yes Assembly time in minutes: 60 Length assembled in MM: 0 Width assembled in MM: 0 Height assembled in MM: 0 |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 0 cm |
| Breedte | 0 cm |
| Hoogte | 0 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
ERIK BEDZIJDEN DOORGROEIBED WIT *
€ 129,00
