AMORI BEDTEXTIEL

Omschrijving / AMORI BEDTEXTIEL
AMORI BEDTEXTIEL
Meer informatie
| Merk | VIPACK |
|---|---|
| EAN | 5420070214278 |
| Prijs | € 149,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Material: 100% Polyester Colour: PINK Product style: Romantic FSC Certified: Yes Length assembled in MM: 0 Width assembled in MM: 0 Height assembled in MM: 0 Washing instructions: 30°C |
| Kleur | Roze |
| Lengte | 0 cm |
| Breedte | 0 cm |
| Hoogte | 0 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
AMORI BEDTEXTIEL
€ 149,00
