Polydaun Verzwaringsdeken 140 x 200 cm Antraciet

Omschrijving / Polydaun Verzwaringsdeken 140 x 200 cm Antraciet
Bestel dit Polydaun Verzwaringsdeken 140 x 200 cm Antraciet bij www.snurky.nl. Polydaun biedt een ruim en gevarieerd assortiment aan dekbedden, hoofdkussens en beddengoed. Polydaun bestelt u simpel en snel op www.snurky.nl. Voor vragen over dit bericht kunt u eenvoudig contact opnemen met onze klantenservice via de mail, telefoon of whatsapp. Bestel nu op www.snurky.nl!
Meer informatie
| Merk | Polydaun |
|---|---|
| EAN | 8714736524038 |
| Prijs | € 74,95 |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
| Materiaal | Katoen |
| Kleur | Antraciet |
| Maat | 140 x 200 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Breedte | 140 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Polydaun Verzwaringsdeken 140 x 200 cm Antraciet
€ 74,95
