Dutchense Hoofdkussen Traagschuim Postura Firm

Omschrijving / Dutchense Hoofdkussen Traagschuim Postura Firm
Het Postura kussen biedt de juiste ergonomische ondersteuning door het speciaal gevormde schuim, wat zowel de nek als de schouders en je hoofd optimaal ondersteunt. Dit bevordert een comfortabele en gezonde slaaphouding. Dit is zonder twijfel het meest populaire model uit onze collectie, verkrijgbaar in drie hardheden, soft, medium en firm.
Afmetingen: 54 x 40 x 12 cm
Optimale ondersteuning voor nek en schouders
Geschikt voor rug- en zijslapers
PCM-gecoate tijk
Tijk gemaakt van Tencel
Katoenen binnenhoes
Ventilatiekanalen voor
Optimale luchtcirculatie
Meer informatie
| Merk | Dutchense |
|---|---|
| EAN | 6150806022035 |
| Prijs | € 119,00 |
| Levertijd | 1 tot 3 werkdagen |
| Tijk | Tencel |
| Kern | Traagschuim |
| Maat | 54 x 40 x 12 cm |
| Lengte | 40 cm |
| Breedte | 54 cm |
| Hoogte | 12 cm |
| Dikte | 12 cm |
| Model | Postura |
| Hardheid | Firm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Dutchense Hoofdkussen Traagschuim Postura Firm
€ 119,00
