Air Pillow Hoofdkussen Air Oval Soft

Heb je een vraag over dit product? Wij staan klaar om je te helpen! Klik op de Chat knop rechtsonder op de pagina om direct met ons in contact te komen!
€ 119,00
€ 99,00
In voorraad
Levertijd: 1 tot 3 werkdagen
- Persoonlijk advies
- Beste kwaliteitsproducten
- Gratis verzending vanaf €50,-
- 14 dagen bedenktijd
Omschrijving / Air Pillow Hoofdkussen Air Oval Soft
De Air Oval is een hoofdkussen met een traditionele vorm e een geperforeerde kern. Deze perforatie geeft extra comfort en zorgt voor een goede ventilatie en vochtafvoer. De Air Oval kussens zijn vervaardigd van 100% Hevea Foam natuurlatex. Natuurlatex volgt de vorm van uw lichaamscontouren en is daardoor uitermate comfortabel.
Meer informatie
| Merk | Air Pillow |
|---|---|
| EAN | 8720892161406 |
| Prijs | € 119,00 |
| Levertijd | 1 tot 3 werkdagen |
| Tijk | Katoen |
| Kern | Natuurlatex |
| Maat | 40 x 60 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 12.5 cm |
| Model | Air Oval |
| Hardheid | Soft |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Air Pillow Hoofdkussen Air Oval Soft
€ 119,00
€ 99,00
