Air Pillow Hoofdkussen Air Contour Soft

Omschrijving / Air Pillow Hoofdkussen Air Contour Soft
Air Contour is een collectie hoofdkussens met een speciale vorm welke een optimale nek en hoofd ondersteuning biedt. De Air Cloud Plus kussens hebben een extra verdikking waardoor ook de bredere schouders genoeg ruimte en comfort krijgt. De kussens zijn vervaardigd van 100% Hevea Foam natuurlatex. Natuurlatex volgt de vorm van uw lichaamscontouren en is daardoor uitermate comfortabel.
Meer informatie
| Merk | Air Pillow |
|---|---|
| EAN | 8720892161420 |
| Prijs | € 129,00 |
| Levertijd | 1 tot 3 werkdagen |
| Tijk | Katoen |
| Kern | Natuurlatex |
| Maat | 44 x 63 cm |
| Lengte | 63 cm |
| Breedte | 44 cm |
| Hoogte | 11/8/9 cm |
| Model | Air Contour |
| Hardheid | Soft |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Air Pillow Hoofdkussen Air Contour Soft
€ 129,00
